Závody v Ústí nad Orlicí

25. listopadu 2012 v 18:45 | Kwiksey |  Deníček
Ahoj, tak tento týden byl u mě velice pestrý, ale nějak jsem vůbec neměla čas dostat se na notebook, takže se omlouvám, že píšu až teď..
Oběhla jsem affs, a už se jdu pustit do vypravování včerejších závodů :D

Takže včera jsem byla v Ůstí nad Orlicí, což je celkem "za chalupou" :D -> Jenom (necelá) hodina cesty, což je fakt super! :)

Nejdříve je kata, takže jí začnu: Měla jsem fakt fantastického pavouka :) To se mě snad ještě nikdy nestalo, abych měla v katě takové štěstí :) No takže jsem přes kol hravě přešla až do finále a tam jsem (s očekáváním) prohrála :DDDDD Ale jak říkám, bylo to jasný, ani jsem si nemyslela, že vyhraju, ale DRUHÝ MÍSTO V KATĚ .. A JÁ ?! To nejde do hromady :DDD
A co bylo ještě lepší, ta bývylá holka z našeho oddílu (možná jí znáte z předchozích článků) byla 3. => já vím, je to hnusný, že to takhle říkám, ale ona se nechová jinak :D Její rodiče byli tak nas***ý a co teprve ona! :)
Takže super :)

V kumite už jsem zase tak krásného pavoka neměla, ale myslela jsem, že se dostanu do semifinále, tam jsem se samozdřejmě dostala :) A taky tentokrát (vážně nespravedlivě - ane o tom bych Vám tady mohla psát tři dny ..) prohrála no a repas jsem vyhrála 9:0 => takže jsem 3. :)
Není to teda nic moc, ale mohlo to být horší ;)

Překvapující je, že jsem dopadla v katě lépe, než v kumite => to se mi ještě nikdy nestalo :)
 


Anketa

The Vampire DiaariesXTwilight??

TVD :o))
Twilight! =D

Komentáře

1 Orangee♥ Orangee♥ | Web | 26. listopadu 2012 v 12:44 | Reagovat

stále nerozumiem. aké závody? :D :)

2 kwiksey kwiksey | 26. listopadu 2012 v 17:15 | Reagovat

[1]:závody v karate :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.