30. září 2012 v 20:30 | Kwiksey |  Deníček
Dnes jsme jeli sbírat na zahradu jablka a taťka tak kosil trávu, takže když jsem "čmajzla" dvěma stromům jabka, tak jsem si řekla, že to taky zkusím :)
Jelikož máme zahradu naproti domovu důchodců, tak "babky" měli alespoň divadlo XD
Ale po čase sem se do toho dostala :) Určitě zajímavej zážitek, ale strašně moc namáhavej .. :)

Kosili jste někdy trávu ??

Výsledky z ČB

30. září 2012 v 20:26 | Kwiksey |  Deníček
Ahojky :)
Jak jste se mohli dočíst v minulém článku, tak jsem byla na závodech v Českých Budějovcích. No v katě jsem podle mě dopadla suprově :D - Já na katu nikdy nebyla (VÁŽNĚ!) a teď jsem naprosto spokojená s tím, jak jsem to zacvičila :) - 1.kolo jsem vyhrála 2:1; 2.kolo jsem vyhrála také 2:1; 3.kolo jsem prohlála s hrozně dobrou holkou na katy a 4.kolo o 3.místo jsem vyhrála 3:00 :D Takže třetí místo ;D
Na kumite jsem startovala ve dvouch kategoriích, a to ve své váhovce (kumite st. žákyně +50) a potom ještě v BRHáčku (Bez Rozdílu Hotnosti).
Ve váhovce jsme byli jenom čtyři a první kolo jsem totálně projela :( =>takže 3.místo :(
Jsem nas***, protože jsem to měla nezasloužený -> jednou prohraju, nic nepředvedu a jsem 3. .. :(
No nic!
Potom v BRHáčku jsem šla 1.kolo s taky docela dobrou holkou, ale myslim si, že vyhrála proto, že byla z Budějovic ... Ta mě teda protáhla do repasu a to jsem o kousek projela :( Takže opět nic!
Kromě katy jsem totálně nas****, ale tak co?! Vždy nemůžu bejt 1. :D

Nevim, co dělat .. :(

29. září 2012 v 3:53 | Kwiksey |  Deníček
Ahoj, jak jste se dočetli v minulém článku, tak dnes jedu na závody do ČB a potom se vykoupat do lázní v Třeboni :), ale má to jeden háček, jelikož vždy yřed závodama nedokážu vstávat dlouho, protože se bojím, abych nezaspala, tak je tomu tak i dnes :(
Takže mě napadlo, že bych Vám sem mohla dát pár článků a potom si štastně a vesele odjet :D
Toto je takový divný článek, ale tak co!? :)

Zítřek

28. září 2012 v 8:34 | Kwiksey |  Deníček
Ahoj, tento článek je o zítřku .. :)
Zítra jedu zase na závody v karate do Českých Budějovic.. V kumite jsme tam dohromady přihlášené čtyři holky => takže super! - Budu nejhůř třetí, ale zase si celkem nezazávodim :(- a na katu nevim kolik nás je přihlášenejch, takže uvidim :)
Potom, až ty závody tak-nějak dopadnou, tak si všichni z oddílu pojedeme zaplavat do lázní do Třeboně :DD
Takže to se hodně těším ;)

Co vy máte na zítřek v plánu??

Hraničářův učeň .. konečně

25. září 2012 v 20:08 | Kwiksey |  Deníček
Tak konečně tady mám ten slibovaný referát o knize "Hraničářův učeň 5" Myslím, že to asi nikdo neokopíruje, ale kdyby měl někdo zájem, je tu tato možnost .. Třeba se jedná jen, aby jste měli nějaký nápad. Tato knížka má opravdu velice pestrý děj, takže bylo složite- opravdu velice složité -udělat stručný obsah ..
Tak se mrkněte ;)
↓↓↓

Proč ..

25. září 2012 v 19:48 | Kwiksey |  Deníček
jsem byla v posledních dnech neaktivní ?!
Ahoj, opravdu se velice omlouvám za svojí velikou neaktivitu .. :(
Ale v neděli jsem byla na závodech v Praze, tam jsem získala 1. místo v kumite (v zápasu) a 5.místo v katě (sestavě) - z pěti :D Takže celkem dobrý, ale byli to první závody po prázdkách a jsem naštvaná, protože ty holky byli totální "kopyta" - s prominutím - takže si myslím, že jsem měla na víc .. :( a v katě nás bylo pět :D a dvě nejlepší holky šli spolu v 1.zápase a já šla s vítězkou, takže to bylo jasný a repas o 3. místo sem šla s tou druhou nejlepší, takže taky jasný =D
V pondělí máme školu do půl čtvrtý, potom mám kytaru a klavír, takže jsem tak-nějak neměla čas ... => byla jsem unavená :/
A dneska jsem jela do Chrudimi na "přespolní běh" (běhali jsme v parku ..) tam nás v "kategorii" bylo asi 30 a já doběhla (3km) pátá. Mě atletika hodně baví :))